אורנג' משיקה חנויות קונספט חדשות עם שילוט דיגיטלי

 


 

אודות אורנג'

חברת אורנג' היא מפעילת תקשורת בינלאומית מובילה בעולם, עם למעלה מ-220 מיליון משתמשים ברחבי העולם. בישראל בלבד, מספקת אורנג' שירותי תקשורת ללמעלה מ-3 מיליון לקוחות, לרבות שירותי תקשורת ביתית ושירותים מתקדמים לעסקים.


 

בקצרה...

 

"פלטפורמת המדיה הדיגיטלית של YCD Atmosphere מאפשרת לאורנג' לחזק את חווית הלקוח, ולהציג את מגוון השירותים והמוצרים בצורה אטרקטיבית וממוקדת. המסכים והשילוט הדיגיטלי הם חלק מתפיסת העיצוב החדשנית של חנויות אורנג' החדשות, המהוות נדבך חשוב נוסף במערך השירות ללקוח"

ארז פז, סמנכ"ל שיווק ותוכן, אורנג' ישראל

  • שימוש בתוכנת YCD-A לניהול תוכן בחנויות רבות, לרבות קירות מסכים מסונכרנים, בגדלים שונים
  • יצירת תכנים מרהיבים, המתאימים לסוג התצוגה הייעודי

 

האתגר ביישום

בחנויות החדשות אורנג' רצתה לייצר חווית לקוח עוטפת, העושה שימוש במדיה דיגיטלית, אשר תוכל להתממשק למערכות המידע הפנימיות של החברה, מתוך רצון להציג תוכן רלוונטי וייעודי לפרופיל הלקוח.
כמו כן בקשה אורנג' לאפשר ניהול תוכן דינמי וגמיש, אשר יאפשר זמן תגובה מהיר מאוד לשוק הסלולר המשתנה מיום ליום. נדרשה מערכת ניהול תוכן ידידותית למשתמש שתוכל לשלוט ולנהל מגוון יעדי תצוגה, החל ממסך בודד בגודל 7" וכלה בקירות מסכים גדולים, תוך ניטור ובקרה מתמידים של המערכת.

 

הפתרון

חווית הלקוח בחנויות אורנג' מבוססת על תוכנת YCD Atmosphere, עם יכולות ממשק למערכות המידע הפנים ארגוניות של החברה. המערכת, אשר הותקנה במשרדים הראשיים של אורנג', מאפשרת למפעיליה שליטה וניהול תוכן מלאים על כלל המסכים המותקנים בחנויות ברחבי ישראל. לתוכנת הניגון בחנויות יכולות אינטראקטיביות, המאפשרות חווית משתמש ייחודית עם שירותי החברה ומוצריה.
פלטפורמת המדיה הדיגיטלית של YCD Atmosphere מאפשרת הגדלת המודעות של לקוחות אורנג' לכלל מוצריה השונים כמו גם לשירותים הניתנים על ידה, וכל זאת באמצעות מסכי מגע, מסכי מידע קטנים וקירות מסכים גדולים.
מחלקת התוכן של YCD Atmosphere  מספקת שירותי יצירת תכנים לקירות המסכים המותקנים בחנויות, תוך התאמת התכנים לתמהיל התקשורתי הכללי של החברה

 

התוצאה

חנויות אורנג' החדשות יצרו סטנדרט חדש בנוף הקמעונאות הישראלית. פתרונותיה של YCD Atmosphere משקפים קריאטיביות, חדשנות ותשומת לב לצרכי הלקוח.

 

 

 

© Copyright 2012 YCD Multimedia   |   Privacy Policy   |   Terms of Use